focl.edu.pl

Smycze reklamowe prezentem dla producentów elektroniki

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dla rozmaitych przedsiębiorstw i innych podmiotów, aby dbać o swoich pracowników. Umożliwia to zarówno osiąganie lepszych rezultatów przez firmy, ale także obniżanie kosztów pracowniczych poprzez brak konieczności szkolenia ciągle nowych osób – doceniani pracownicy trwają przy jednym pracodawcy. Przykładem tego, jak należy dbać o pracowników, mogą być działania prowadzone przez producentów elektroniki. Są to firmy sprzedające swoje produkty do wielu krajów, stąd też zatrudniają zwykle bardzo dużo pracowników. Ze względu na tą wielość pracowników, dbanie o nich jest dla tych firm wyjątkowo ważne. Przykładem formy „dbania” o pracownika jest w przypadku producentów elektroniki wręczanie osobom zatrudnionym upominków w formie gadżetów z firmowym nadrukiem.

Smycze reklamowe mogą być wręczane pracownikom przy kilku różnych okazjach. Po pierwsze, w przypadku osiągnięcia przez danego pracownika, albo też przez całą firmę, wyjątkowo dobrych wyników. Może to być związane z ilością wyprodukowanych urządzeń elektronicznych, ewentualnie też z ilością sprzedanych. Może też chodzić tu o podpisanie nowego kontraktu z odbiorcą elektroniki, np. z marketem, który sprzedaje takie akcesoria.

W każdej z wymienionych sytuacji smycze reklamowe są wręczane wszystkim pracownikom, ewentualnie też konkretnym, jeśli dobry wynik został osiągnięty jedynie przez pojedynczych pracowników. Wszystko zależy też od firmy i jej polityki personalnej. Zawsze jednak warto o tych podarunkach pamiętać, bowiem wpływają bardzo pozytywnie na morale firmy.

Ale smycze reklamowe można też wręczać pracownikom obchodzącym jakieś rocznice, w tym przede wszystkim rocznicę zatrudnienia w firmie. Chodzi tu o rocznice okrągłe i wyższe, jak np. 10, 15, 20 lat, itp. Może też podarunek taki trafić do tych, którzy odchodzą z firmy, po wieloletniej pracy, na zasłużoną emeryturę. W każdej z tych sytuacji prezent taki jest potwierdzeniem, że warto się starać, bo firma umie docenić starania i lojalność.

Tagi: , ,

© 2016 focl.edu.pl